Lipiec 16 2018 02:46:01
O gminie
Informacje ogólne
Położenie
Mapa gminy
Samorząd
Dane teleadresowe
Władze gminy
Rada gminy
Jadnostki organizacyjne
Sołectwa
OSP
Informacje turystyczne
Warto zobaczyć
Szlaki turystyczne
Edukacja
Szkoły
Przedszkola
Biblioteki
Drogowa Inicjatywa Samorządowa
Drogowa Inicjatywa Samorządowa
Organizacje pozarządowe
Działające organizacje
Ważne informacje
Sport
Gminna Liga Halowa 2012 Gminna Liga Halowa 2011
PPWOW
Program Integracji Społecznej w Gminie Golub-DobrzyńPOKL
Program Operacyjny Kapitał Ludzki w Gminie Golub-DobrzyńPRZEDSZKOLE
Przedszkole POKLwww.efs.gov.pl
Dokąd po pomoc ?
Dokąd po pomoc?
- punkt konsultacyjno-informacyjny dla doświadczjących przemocy mieszkańców gminy Golub-Dobrzyń
Aktywna Wieś

Zaproszenie

 

Dyrektor Publicznego Gimnazjum im. Mikołaja Kopernika w Gałczewie serdecznie zaprasza miłośników piłki siatkowej na II kolejkę spotkań w ramach Amatorskiej Ligii Siatkówki Dziewcząt. Turniej odbędzie się 23.11.2013 roku godz. 9.00 w hali sportowej przy Gimnazjum im. Mikołaja Kopernika w Gałczewie.

Dotknij niepodległości

Z okazji Święta Odzyskania Niepodległości grupą osób ze Szkoły Podstawowej w Lisewie odwiedziła pomnik – miejsce pamięci narodowej w lesie niedaleko Lisaka by pomodlić się za zmarłych, złożyć kwiaty i zapalić znicze.

Okrągły stół

14 listopada w Szkole Podstawowej w Węgiersku w obecności władz gminy oraz przedstawicieli trenerów, nauczycieli i uczniów odbyła się debata pt. „sportowy okrągły stół”.

Swoje zdanie na temat sportu wypowiedzieli zarówno uczniowie, jak i dorośli.

Obchody Rocznicy Odzyskania Niepodległości

„Polska sama chce stanowić o swoim losie, sama chce budować swoją przyszłość…” Te słowa Józefa Piłsudskiego towarzyszyły uczniom ze Szkoły Podstawowej we Wrockach 8 listopada 2013 r. ponieważ w tym dniu odbył się uroczysty apel poświęcony odzyskaniu przez Polskę niepodległości. Program słowno-muzyczny przygotowali uczniowie klas 4-6 pod opieką wychowawców i nauczyciela muzyki. Krakowiaka i trojaka wykonali uczniowie kl. 3.

Zaduszki przy fortepianie

W dniu 8 listopada w Węgiersku członkowie Towarzystwa na Rzecz Rozwoju Wsi Węgiersk i Macikowo przygotowali przegląd pieśni Chopina pt. "Zaduszki Chopinowskie.

Uroczystość rozpoczął polonez w wykonaniu zespołu Mali Kujawiacy. Swój recital fortepianowy miał także Wiktor Splitt, nauczyciel muzyki oraz absolwent Akademii Muzycznej w Bydgoszczy.

ZAPROSZENIE DO UDZIAŁU W BADANIU ANKIETOWYM
Informacje
Wójt Gminy Golub-Dobrzyń wraz z Kierownikiem Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Golubiu-Dobrzyniu  zaprasza mieszkańców gminy   do   udziału    w badaniu ankietowym dotyczącym problemów społecznych w gminie.

Wyniki badania wykorzystane zostaną do opracowania założeń Strategii Rozwiązywania Problemów Społecznych w Gminie na lata 2014-2020.

Od ziarenka do bochenka

Młodzież z Lisewa, uczestnicy projektu „Od ziarenka do bochenka”, poznawali tradycje związane z chlebem, sposobów jego wypiekania, podania związane z tym tematem. Zdobyli również informacje na temat młynów, usytuowanych kiedyś na Strudze Wąbrzeskiej.

Olimpiada Wiedzy Rolniczej

 

Powiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w Golubiu-Dobrzyniu zaprasza na Powiatowe Eliminacje XXIII Olimpiady Wiedzy Rolniczej, które odbędą się 20 listopada (środa) 2013 r. o godzinie 10.00 w Sali Urzędu Gminy Golub-Dobrzyń.

"Śniadanie daje moc"

8 listopada uczniowie oddziału przedszkolnego oraz klasy I z Nowogrodu wraz z wychowawcami obchodzili ogólnopolskie święto śniadania. Poza wspólnie przygotowanym i zjedzonym smacznego oraz zdrowego posiłku, dzieci dowiedziały się, dlaczego śniadanie jest tak ważne dla prawidłowego rozwoju ich organizmu.

Zmienia się składka zdrowotna rolników

Kwota minimalnego wynagrodzenia jest podstawą wymiaru miesięcznej składki na ubezpieczenie zdrowotne rolników prowadzących działy specjalne.

Od 1 stycznia 2014 roku najniższa miesięczna składka na ubezpieczenie zdrowotne wymienionych osób, stanowiąca 9 proc. kwoty 1680 zł najniższego wynagrodzenia za pracę w 2014 r., wyniesie zatem 151 zł (9% x 1680 zł).

Mistrzostwa w piłce siatkowej kobiet

Dnia 30.11.2013 o godz. 9.45 odbędą się Mistrzostwa Kujawsko-Pomorskiego Zrzeszenia LZS w piłce siatkowej kobiet.

Miejsce: Hala Sportowa przy Gimnazjum w Gałczewie

Zapraszamy kibiców piłki siatkowej.

 

Odpady komunalne

BIP
Strona Biluletynu Informacji Publicznej Gminy Golub-DobrzyńOstatnie artykuy
· Harmonogram odbioru ...
· Terminy odbioru popi...
· Sprawozdanie z konsu...
· Termin odbioru popio...
· Sprawozdanie z konsu...
Dziennik Ustaw

Monitor Polski

LGD Dolina Drwęcy
Lokalna Grupa Działania Dolina Drwęcy


Szpital Powiatowy

Ośrodek Chopinowski

Chopin Bus

Wygenerowano w sekund: 0.10 3,162,556 unikalne wizyty